Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bruni dhe Sarkozy martohen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Bruni dhe Sarkozy martohen?   15/1/2008, 14:35

Ish supermodelja, Carla Bruni, thuhet se ėshtė martuar me Presidentin e Francės, Nicolas Sarkozy nė njė ceremoni super-sekrete nė Paris, vetėm disa ditė pasi qė zbuluan fejesėn.
Sarkozy dhe bukuroshja italiane u bashkuan gjatė fundit tė vitit tė kaluar, vertėm disa javė pasi qė presidenti u divorcua nga gruaja e tij Celia.
Mediat shkruanin se ēifti ka planifikuar tė martohet mė 9 shkurt, por njė deklaratė e vonshme e Sarkozyt, tha se publiku mund tė kuptojė pasi qė martesa tė jetė zhvilluar.
Sipas raporteve tė fundit tė medieve franceze, ceremonia e martesės tashmė ėshtė zhvilluar, dhe ka qenė njė ngjarje tepėr sekrete. Zėdhėnėsi i presidentit ka refuzuar tė konfirmojė ose mohojė raportet e martesės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Bruni dhe Sarkozy martohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: