Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Scarlett Johansson provon veten nė regji?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Scarlett Johansson provon veten nė regji?   15/1/2008, 14:33

Aktorja Scarlett Johansson ka vendosur tė provojė veten edhe nė regji. Ajo pritet tė udhėheqė njė film tė shkurtėr pėr njė projekt tė titulluar, "New York, I Love You", shkruan PageSix.
Dymbėdhjetė regjisorė do tė jenė pjesė e kėtij projekti, pėrfshirė edhe Woody Allen, Anthony Minghella, Mira Nair dhe Scarlett, qė do tė krijojnė filma pesė-minutėsh, qė tė gjithė tregime tė dashurisė nė qytetin e New Yorkut.

Kjo edhe nuk ėshtė shumė befasuese, pasi qė regjia ėshtė edhe nė ‘gjakun’ e Scarlett: Ajo ėshtė mbesa e producentit danez tė filmave, Ejner Johansson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Scarlett Johansson provon veten nė regji?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: