Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Lopez, nėnė me kohė te plotė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Jennifer Lopez, nėnė me kohė te plotė?   15/1/2008, 14:32

Jennifer Lopez ėshtė shprehur se dėshiron tė braktisė skenėn pėr pak kohė. Gjatė njė interviste, ylli i muzikės ka thėnė se pas lindjes, ndoshta edhe mund ta braktisė punėn e saj.
Kėngėtarja, sipas thashethemeve pritet tė sjellė nė jetė dy binjakė, dhe nuk dėshiron tė jetė njė nėnė qė punon, ndėrsa me idenė pėr t’u larguar nga bota e show-biz ka thėnė:”Nuk e di, ndoshta mund tė jetė e vėrtetė qė do ta braktis skenėn. Jeta ime ka qenė e programuar pėr shumė kohė”. Jennifer gjithashtu ka shpjeguar se e ka mbajtur shtatzėninė e saj tė fshehtė pėr mjaft kohė, pasi si ajo edhe bashkėshorti Marc Anthony, dėshironin ta gėzonin kėtė eksperiencė vetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Jennifer Lopez, nėnė me kohė te plotė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: