Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Janet rikthehet me albumin e ri nė shkurt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Janet rikthehet me albumin e ri nė shkurt   15/1/2008, 14:25

Pasi qė nuk arriti t’i shiste as 1 milion kopje me dy albumet e saja tė fundit, Janet Jackson me shumė “kujdes” nuk dėshiron qė ta pėrdorė fjalėn “kthim” pėr tė pėrshkruar albumin e saj tė ri “Discipline”, qė do tė dalė nė shitje mė 26 shkurt.
“Mendoj se njė kthim ėshtė kur largohesh dhe pastaj kthehesh nė skenė”, ka thėnė Jackson. “Njerėzit janė gjithnjė tė shpejtė pėr ta pėrdorur fjalėn kthim, unė nė fakt s’kam qenė askund tjetėr”, ėshtė shprehur Jackson.
“Discipline” ėshtė albumi i saj i dhjetė, dhe i pari me Islan Def Jam, pas njė dekade me kompaninė “Virgin Records”. Nga albumi i saj i fundit nė vitin 2006 “20 Y.O”, ka arritur tė shesė 648,000 kopje nė SHBA, ndėrsa ai i 2004 “Damita Jo” ka arritur 999,000 kopje.
Kėnga e saj e parė nga albumi i ri, “Feedback” tashmė ka dalė nė radio dhe ka hyrė nė top listėn e 100 kėngėve tė Billboard.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Janet rikthehet me albumin e ri nė shkurt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: