Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 1 
avatar
TheBestFilmat qesharake13/11/20072/5/2014, 16:454519 Dėrgo mesazh privat  http://www.albade.com 
 2 
avatar
AdminI Don't now12/11/200711/3/2017, 06:393220 Dėrgo mesazh privat  http://albania.bestgoo.com 
 3 
avatar
Leonita30/03/200814/10/2012, 02:382988 Dėrgo mesazh privat   
 4 
avatar
AdmiraLMr Bean13/11/20072/8/2013, 13:571911 Dėrgo mesazh privat  http://AdmiralhackeR.hi5.com 
 5 
avatar
BoraBardh??12/12/20079/4/2011, 21:581399 Dėrgo mesazh privat   
 6 
avatar
BlueScreen04/09/200916/10/2013, 04:41912 Dėrgo mesazh privat   
 7 
avatar
AlbulenaFamilja moderne15/12/200717/1/2011, 06:24508 Dėrgo mesazh privat  http://albania.bestgoo.com 
 8 
Bjonda19/11/200725/1/2011, 18:31331     
 9 
avatar
Bukuroshja20/01/200912/11/2013, 13:48309     
 10 
Odise02/03/2009unknown93 Dėrgo mesazh privat   
 11 
avatar
shaban cakolli14/09/201226/9/2012, 22:0587 Dėrgo mesazh privat   
 12 
avatar
Cherry_26/01/200916/2/2010, 03:2258 Dėrgo mesazh privat   
 13 
avatar
Shqiptari22/11/200823/5/2011, 05:1453 Dėrgo mesazh privat   
 14 
Ali Baba Tepelena01/05/20122/9/2012, 16:5629 Dėrgo mesazh privat   
 15 
avatar
Kosovarja15/02/201022/11/2010, 12:3428 Dėrgo mesazh privat   
 16 
Albania.bestgoo.com13/11/200728/4/2014, 02:4125 Dėrgo mesazh privat   
 17 
avatar
Armanda201227/02/201210/7/2012, 17:1319 Dėrgo mesazh privat   
 18 
avatar
dr.Dugi18/03/200926/6/2009, 17:3819 Dėrgo mesazh privat   
 19 
avatar
Shefqet Avdush Emini03/08/201122/11/2015, 11:0918 Dėrgo mesazh privat  http://www.shefqet.com 
 20 
angjelina_1610/06/200911/6/2009, 10:2617 Dėrgo mesazh privat