Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 951 
I_zjarrti06/04/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 952 
xlxlxl28/04/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 953 
blerim01/05/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 954 
qamee05/06/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 955 
gjilani0604/07/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 956 
Arnis12/05/2015Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 957 
ARONA18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 958 
Burimi-Prishtine18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 959 
dilaver luca18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 960 
Eni18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 961 
Ermira Drazhi18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 962 
qendresa.200118/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 963 
Erijoni18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 964 
shqiponja.panajoti18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 965 
Lirim18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 966 
blendi.berisha.52418/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 967 
denisa mici13/12/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 968 
fitimi01129/09/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 969 
Donati0329/09/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 970 
sabit20/10/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 971 
eris.plakalli@yahoo.com25/04/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 972 
zana gurakuqi16/11/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 973 
Odise02/03/2009unknown93 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 20 e 20Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20