Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 101 
33vjecari_dr05/09/201212/10/2012, 02:501 Dėrgo mesazh privat   
 102 
kosova12/10/201212/10/2012, 00:530 Dėrgo mesazh privat   
 103 
aleandro09/10/20129/10/2012, 19:440 Dėrgo mesazh privat   
 104 
infetkim03/10/20123/10/2012, 02:320 Dėrgo mesazh privat   
 105 
Shqipe2230/09/201230/9/2012, 04:090 Dėrgo mesazh privat   
 106 
asenat azemi29/09/201229/9/2012, 13:430 Dėrgo mesazh privat   
 107 
avatar
shaban cakolli14/09/201226/9/2012, 22:0587 Dėrgo mesazh privat   
 108 
altin26/09/201226/9/2012, 00:402 Dėrgo mesazh privat   
 109 
albin_lokaj @hotmail.com22/09/201222/9/2012, 17:140 Dėrgo mesazh privat   
 110 
argjentina06/09/201222/9/2012, 14:340 Dėrgo mesazh privat   
 111 
matisokam shum humor03/09/201210/9/2012, 01:111 Dėrgo mesazh privat   
 112 
Davor06/09/20126/9/2012, 02:150 Dėrgo mesazh privat   
 113 
jehona ch06/09/20126/9/2012, 00:320 Dėrgo mesazh privat   
 114 
klarti02/09/20123/9/2012, 21:580 Dėrgo mesazh privat   
 115 
Ali Baba Tepelena01/05/20122/9/2012, 16:5629 Dėrgo mesazh privat   
 116 
Kristo.andrea@yahoo.com24/11/20111/9/2012, 17:150 Dėrgo mesazh privat   
 117 
eriona28/08/201228/8/2012, 15:310 Dėrgo mesazh privat   
 118 
avantur18/08/201218/8/2012, 16:530 Dėrgo mesazh privat   
 119 
ardi.b@live.de15/08/201215/8/2012, 02:540 Dėrgo mesazh privat   
 120 
CuCeBabit10/08/201210/8/2012, 00:270 Dėrgo mesazh privat   
 121 
Andi Ballshi06/08/20126/8/2012, 17:180 Dėrgo mesazh privat   
 122 
Mina704/08/20124/8/2012, 04:010 Dėrgo mesazh privat   
 123 
selman01/08/20121/8/2012, 20:410 Dėrgo mesazh privat   
 124 
nygiants30/07/201230/7/2012, 20:300 Dėrgo mesazh privat   
 125 
manos3327/07/201227/7/2012, 18:050 Dėrgo mesazh privat   
 126 
shkupi22/07/201222/7/2012, 11:580 Dėrgo mesazh privat   
 127 
el pipita21/07/201221/7/2012, 03:030 Dėrgo mesazh privat   
 128 
klotilde20/07/201220/7/2012, 23:530 Dėrgo mesazh privat   
 129 
armend16/07/201216/7/2012, 09:510 Dėrgo mesazh privat   
 130 
PaToSaRaK20/06/201215/7/2012, 15:590 Dėrgo mesazh privat   
 131 
avatar
Armanda201227/02/201210/7/2012, 17:1319 Dėrgo mesazh privat   
 132 
elva-fati08/07/20128/7/2012, 17:460 Dėrgo mesazh privat   
 133 
bashkimii30/06/201230/6/2012, 23:080 Dėrgo mesazh privat   
 134 
dardani127/06/201227/6/2012, 17:100 Dėrgo mesazh privat   
 135 
BilallKosova317/06/201217/6/2012, 17:180 Dėrgo mesazh privat   
 136 
alti17/06/201217/6/2012, 11:330 Dėrgo mesazh privat   
 137 
leonardo ch09/06/20129/6/2012, 01:070 Dėrgo mesazh privat   
 138 
bekche08/06/20128/6/2012, 03:450 Dėrgo mesazh privat   
 139 
dita-lai26/05/201226/5/2012, 13:220 Dėrgo mesazh privat   
 140 
beni18/05/201218/5/2012, 00:400 Dėrgo mesazh privat   
 141 
trimi_ch06/05/20126/5/2012, 23:280 Dėrgo mesazh privat   
 142 
burim24/03/20127/4/2012, 12:530 Dėrgo mesazh privat   
 143 
Erinda Papa21/03/201226/3/2012, 13:050 Dėrgo mesazh privat   
 144 
Mimoza Krasniqiohhhh yehhhh :p19/02/201220/3/2012, 01:352 Dėrgo mesazh privat   
 145 
sekreti-ch-ag05/02/201211/3/2012, 17:3711 Dėrgo mesazh privat   
 146 
ningada08/03/20128/3/2012, 23:331 Dėrgo mesazh privat   
 147 
myrvete08/03/20128/3/2012, 18:531 Dėrgo mesazh privat   
 148 
ardifier08/03/20128/3/2012, 16:020 Dėrgo mesazh privat   
 149 
Klenti Cukari04/03/20124/3/2012, 22:080 Dėrgo mesazh privat   
 150 
toni_3801/03/20121/3/2012, 22:120 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 3 e 20Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next