Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 1 
avatar
AdminI Don't now12/11/200711/3/2017, 06:393220 Dėrgo mesazh privat  http://albania.bestgoo.com 
 2 
avatar
Shefqet Avdush Emini03/08/201122/11/2015, 11:0918 Dėrgo mesazh privat  http://www.shefqet.com 
 3 
........026/05/201514/6/2015, 17:150 Dėrgo mesazh privat   
 4 
ekonomi16/12/201416/12/2014, 01:500 Dėrgo mesazh privat   
 5 
Baci29/11/201429/11/2014, 14:490 Dėrgo mesazh privat   
 6 
labinot qollaku17/11/201418/11/2014, 00:490 Dėrgo mesazh privat   
 7 
elona12316/11/201416/11/2014, 11:070 Dėrgo mesazh privat   
 8 
avatar
biondinaa19/10/201420/10/2014, 01:570 Dėrgo mesazh privat   
 9 
uki20/07/201420/7/2014, 11:050 Dėrgo mesazh privat   
 10 
lulebore18/07/201418/7/2014, 00:590 Dėrgo mesazh privat   
 11 
ukiqi10/07/201410/7/2014, 11:550 Dėrgo mesazh privat   
 12 
foljetaa30/06/201410/7/2014, 00:291 Dėrgo mesazh privat   
 13 
realbaa23/05/201423/5/2014, 01:100 Dėrgo mesazh privat   
 14 
Noilan12/05/201412/5/2014, 17:350 Dėrgo mesazh privat   
 15 
avatar
TheBestFilmat qesharake13/11/20072/5/2014, 16:454519 Dėrgo mesazh privat  http://www.albade.com 
 16 
Albania.bestgoo.com13/11/200728/4/2014, 02:4125 Dėrgo mesazh privat   
 17 
Vajza04/04/201416/4/2014, 23:370 Dėrgo mesazh privat   
 18 
arqile26/03/201426/3/2014, 08:120 Dėrgo mesazh privat   
 19 
Eduard nasradini12/03/201412/3/2014, 23:001 Dėrgo mesazh privat   
 20 
aron imix10/03/201410/3/2014, 17:220 Dėrgo mesazh privat   
 21 
hajriz musliu09/03/20149/3/2014, 14:430 Dėrgo mesazh privat   
 22 
leocemenja08/03/20148/3/2014, 15:430 Dėrgo mesazh privat   
 23 
daki08/03/20148/3/2014, 14:110 Dėrgo mesazh privat   
 24 
valentini200206/03/20147/3/2014, 00:470 Dėrgo mesazh privat   
 25 
inna rudy03/03/20144/3/2014, 12:330 Dėrgo mesazh privat   
 26 
berisha1202/03/20142/3/2014, 20:220 Dėrgo mesazh privat   
 27 
agronn27/02/201427/2/2014, 01:460 Dėrgo mesazh privat   
 28 
ina inxhu24/02/201424/2/2014, 21:290 Dėrgo mesazh privat   
 29 
rinor.qarri14/02/201414/2/2014, 22:290 Dėrgo mesazh privat   
 30 
selami126/01/201426/1/2014, 23:030 Dėrgo mesazh privat   
 31 
Aida Saliu26/01/201426/1/2014, 16:080 Dėrgo mesazh privat   
 32 
Qlirim22/01/201422/1/2014, 18:010 Dėrgo mesazh privat   
 33 
Diellhana18/01/201418/1/2014, 03:160 Dėrgo mesazh privat   
 34 
Endrit Selimi08/01/20148/1/2014, 15:100 Dėrgo mesazh privat   
 35 
cimi198802/01/20142/1/2014, 16:560 Dėrgo mesazh privat   
 36 
kristjan11/12/201311/12/2013, 17:430 Dėrgo mesazh privat   
 37 
shkodrani29/11/201329/11/2013, 22:041 Dėrgo mesazh privat   
 38 
ismajl ahmeti20/11/201320/11/2013, 20:290 Dėrgo mesazh privat   
 39 
avatar
Bukuroshja20/01/200912/11/2013, 13:48309     
 40 
ardian hamzallari05/11/20136/11/2013, 14:000 Dėrgo mesazh privat   
 41 
oresti28/10/201328/10/2013, 22:580 Dėrgo mesazh privat   
 42 
Enver28/10/201328/10/2013, 21:590 Dėrgo mesazh privat   
 43 
keti17/10/201317/10/2013, 20:080 Dėrgo mesazh privat   
 44 
besim nerguti17/10/201317/10/2013, 11:520 Dėrgo mesazh privat   
 45 
avatar
BlueScreen04/09/200916/10/2013, 04:41912 Dėrgo mesazh privat   
 46 
bardha16/09/201316/9/2013, 00:390 Dėrgo mesazh privat   
 47 
lona_pukaj@live.com11/09/201311/9/2013, 17:281 Dėrgo mesazh privat   
 48 
Xhekii12/10/20123/9/2013, 02:381     
 49 
Bardhyl Maliqi18/08/201318/8/2013, 21:040 Dėrgo mesazh privat   
 50 
avatar
Briliana ShaovaVitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....05/03/20122/8/2013, 22:542 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 1 e 20Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next