Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Muzika nėpėr Botė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh

Tekste kėngėsh tė Kėngėtarve Shqiptare
420420Pse-Shyhrete Beh...
1/2/2009, 00:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7BoraBardh761prej 1/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18BoraBardh1628prej 14/9/2012, 19:45
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh663prej 31/1/2009, 18:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17AdmiraL1065prej 24/12/2008, 22:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita550prej 11/4/2008, 22:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita571prej 11/4/2008, 22:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL601prej 21/3/2008, 03:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL724prej 21/3/2008, 03:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh549prej 3/2/2008, 05:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin560prej 15/11/2007, 00:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin578prej 15/11/2007, 00:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin547prej 15/11/2007, 00:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL568prej 13/11/2007, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL631prej 13/11/2007, 17:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL575prej 13/11/2007, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL590prej 13/11/2007, 17:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL553prej 13/11/2007, 17:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL551prej 13/11/2007, 17:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės