Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL650prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL588prej 30/12/2008, 18:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL453prej 30/12/2008, 18:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL514prej 30/12/2008, 18:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL471prej 30/12/2008, 18:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL484prej 30/12/2008, 18:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL468prej 30/12/2008, 18:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL511prej 30/12/2008, 18:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin579prej 26/11/2008, 03:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin495prej 26/11/2008, 03:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Bjonda614prej 7/11/2008, 23:42
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL529prej 13/10/2008, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL477prej 13/10/2008, 17:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL486prej 13/10/2008, 17:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL469prej 13/10/2008, 17:11
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL517prej 13/10/2008, 17:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0AdmiraL474prej 13/10/2008, 17:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL513prej 7/10/2008, 04:08
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL538prej 7/10/2008, 04:07
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL469prej 7/10/2008, 04:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita538prej 12/4/2008, 13:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita502prej 6/4/2008, 18:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita493prej 6/4/2008, 18:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita423prej 6/4/2008, 18:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita448prej 6/4/2008, 18:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita477prej 6/4/2008, 18:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita430prej 6/4/2008, 18:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita432prej 6/4/2008, 18:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita434prej 6/4/2008, 18:50
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita462prej 6/4/2008, 18:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita466prej 6/4/2008, 18:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita475prej 6/4/2008, 18:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita449prej 6/4/2008, 18:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita424prej 6/4/2008, 18:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita488prej 6/4/2008, 18:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita448prej 6/4/2008, 18:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita427prej 6/4/2008, 18:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita441prej 6/4/2008, 18:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita413prej 6/4/2008, 18:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita455prej 6/4/2008, 18:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita478prej 6/4/2008, 18:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita507prej 6/4/2008, 18:30
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita479prej 6/4/2008, 18:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita456prej 6/4/2008, 18:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita465prej 6/4/2008, 18:13
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita480prej 6/4/2008, 18:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita442prej 6/4/2008, 18:05
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita444prej 6/4/2008, 18:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita455prej 6/4/2008, 17:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL479prej 14/3/2008, 03:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL470prej 14/3/2008, 03:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės