Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL655prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin460prej 13/11/2007, 14:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin577prej 13/11/2007, 14:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin507prej 13/11/2007, 14:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin596prej 13/11/2007, 14:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin522prej 13/11/2007, 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin539prej 13/11/2007, 14:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin438prej 13/11/2007, 14:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin449prej 13/11/2007, 14:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin444prej 13/11/2007, 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin476prej 13/11/2007, 14:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin594prej 13/11/2007, 14:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin459prej 13/11/2007, 14:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin434prej 13/11/2007, 14:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin472prej 13/11/2007, 14:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin463prej 13/11/2007, 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin425prej 13/11/2007, 14:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin414prej 13/11/2007, 14:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin491prej 13/11/2007, 14:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin491prej 13/11/2007, 14:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin505prej 13/11/2007, 14:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin478prej 13/11/2007, 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin440prej 13/11/2007, 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės