Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL651prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9AdmiraL668prej 15/1/2009, 05:01
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Humor

 
1AdmiraL1014prej 3/12/2008, 01:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Film

 
1AdmiraL2036prej 30/10/2008, 05:58
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Dokumentar

 
0AdmiraL891prej 30/10/2008, 05:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Video Klipe

 
0AdmiraL1083prej 30/10/2008, 04:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shqiptari850prej 17/2/2010, 06:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BlueScreen670prej 28/11/2009, 18:24
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen586prej 5/9/2009, 20:28
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen502prej 5/9/2009, 20:20
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Astro604prej 11/4/2009, 15:45
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita578prej 30/1/2009, 00:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita656prej 30/1/2009, 00:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita845prej 30/1/2009, 00:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita726prej 30/1/2009, 00:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita656prej 30/1/2009, 00:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita650prej 30/1/2009, 00:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita585prej 30/1/2009, 00:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita2066prej 30/1/2009, 00:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita1345prej 30/1/2009, 00:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita2264prej 30/1/2009, 00:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1365prej 30/1/2009, 00:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita606prej 30/1/2009, 00:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita611prej 30/1/2009, 00:35
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita553prej 30/1/2009, 00:32
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita542prej 30/1/2009, 00:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita670prej 30/1/2009, 00:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita657prej 30/1/2009, 00:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita661prej 30/1/2009, 00:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL614prej 31/12/2008, 17:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL621prej 31/12/2008, 17:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6AdmiraL642prej 31/12/2008, 02:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL825prej 31/12/2008, 02:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL594prej 31/12/2008, 02:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL605prej 31/12/2008, 02:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1584prej 31/12/2008, 02:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL614prej 31/12/2008, 02:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL682prej 31/12/2008, 02:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL693prej 31/12/2008, 02:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL713prej 31/12/2008, 02:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL738prej 31/12/2008, 02:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL730prej 31/12/2008, 01:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL603prej 31/12/2008, 01:58
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL704prej 31/12/2008, 01:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL574prej 31/12/2008, 01:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL678prej 31/12/2008, 01:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL869prej 31/12/2008, 01:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL571prej 31/12/2008, 01:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL574prej 31/12/2008, 01:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL595prej 31/12/2008, 01:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL575prej 31/12/2008, 01:42
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės