Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda709prej 21/2/2010, 22:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda457prej 21/2/2010, 22:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda425prej 21/2/2010, 22:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda453prej 20/2/2010, 19:45
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda388prej 20/2/2010, 19:43
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda353prej 20/2/2010, 19:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda425prej 20/2/2010, 19:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda432prej 20/2/2010, 19:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda406prej 20/2/2010, 19:38
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda443prej 20/2/2010, 19:37
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh808prej 22/2/2009, 02:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh570prej 22/2/2009, 02:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh819prej 22/2/2009, 02:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh453prej 22/2/2009, 02:03
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita446prej 20/2/2009, 01:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita500prej 20/2/2009, 01:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita643prej 20/2/2009, 00:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita516prej 20/2/2009, 00:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh395prej 19/2/2009, 22:39
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh395prej 19/2/2009, 22:38
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh409prej 19/2/2009, 22:37
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita424prej 19/2/2009, 18:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita517prej 19/2/2009, 18:15
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita490prej 19/2/2009, 18:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita395prej 19/2/2009, 18:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita412prej 19/2/2009, 18:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita480prej 19/2/2009, 18:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita424prej 19/2/2009, 17:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita394prej 19/2/2009, 17:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita449prej 19/2/2009, 17:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita422prej 19/2/2009, 17:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita421prej 19/2/2009, 17:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita400prej 19/2/2009, 17:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita433prej 19/2/2009, 17:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita452prej 19/2/2009, 17:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita482prej 19/2/2009, 17:26
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita445prej 19/2/2009, 17:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita460prej 19/2/2009, 17:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita461prej 19/2/2009, 16:30
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1045prej 19/2/2009, 16:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita408prej 19/2/2009, 16:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita449prej 19/2/2009, 16:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita490prej 19/2/2009, 16:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita456prej 19/2/2009, 16:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita655prej 19/2/2009, 16:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita419prej 19/2/2009, 16:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita551prej 19/2/2009, 16:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita418prej 19/2/2009, 16:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh437prej 18/2/2009, 19:48
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh406prej 18/2/2009, 19:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės