Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Gramatika

 
15Admin1195prej 27/1/2009, 21:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Odise851prej 14/5/2012, 22:07
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20TheBest1238prej 15/11/2010, 19:31
endrinelaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Kosovarja561prej 19/2/2010, 01:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6TheBest1669prej 11/12/2009, 18:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin917prej 4/7/2009, 14:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise575prej 4/7/2009, 04:45
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise662prej 4/7/2009, 04:32
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise481prej 30/4/2009, 10:56
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise522prej 30/4/2009, 10:55
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43Odise2195prej 11/4/2009, 16:52
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise538prej 11/4/2009, 15:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise541prej 11/4/2009, 15:34
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise501prej 11/4/2009, 15:33
Odise Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės