Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 26/1/2009, 19:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest372prej 26/1/2009, 19:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest340prej 26/1/2009, 19:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest321prej 24/1/2009, 02:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena305prej 21/1/2009, 21:40
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena347prej 21/1/2009, 21:40
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena337prej 21/1/2009, 21:39
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena322prej 21/1/2009, 21:38
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena303prej 21/1/2009, 21:37
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest364prej 20/1/2009, 18:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest352prej 20/1/2009, 17:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest292prej 20/1/2009, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest287prej 20/1/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės