Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin337prej 26/11/2008, 03:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6TheBest527prej 31/12/2008, 17:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 7BoraBardh928prej 14/9/2012, 17:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Kosovarja468prej 8/3/2012, 18:50
myrvete Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18BoraBardh932prej 5/2/2012, 12:37
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 3Kosovarja414prej 9/4/2011, 14:08
Edoona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6angjelina_16527prej 9/4/2011, 13:59
Edoona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22BoraBardh788prej 19/2/2010, 23:07
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Odise355prej 10/7/2009, 15:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL489prej 11/6/2009, 10:27
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda449prej 11/6/2009, 10:26
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Albulena489prej 11/6/2009, 10:13
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Bjonda459prej 11/6/2009, 03:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL1003prej 11/6/2009, 03:37
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL462prej 11/6/2009, 03:35
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh468prej 10/6/2009, 19:22
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riExclamation 6BoraBardh456prej 10/6/2009, 19:15
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16Admin1709prej 30/4/2009, 11:42
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita526prej 31/1/2009, 15:31
Adriatiku_CH Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9BoraBardh443prej 21/1/2009, 20:14
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh496prej 21/1/2009, 19:59
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda458prej 12/1/2009, 03:06
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda427prej 12/1/2009, 03:05
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda878prej 12/1/2009, 03:03
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda677prej 12/1/2009, 03:02
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda430prej 12/1/2009, 02:59
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda378prej 12/1/2009, 02:58
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 5Admin644prej 17/11/2008, 18:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17BoraBardh827prej 21/10/2008, 17:08
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL421prej 6/1/2008, 15:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės