Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47BoraBardh2135prej 14/9/2012, 16:59
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20BoraBardh1019prej 14/9/2012, 16:56
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita614prej 14/9/2012, 16:54
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh619prej 14/9/2012, 16:52
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Kosovarja579prej 14/9/2012, 16:50
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Bukuroshja676prej 8/3/2012, 23:26
ningada Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riQuestion 0Mimoza Krasniqi381prej 19/2/2012, 22:33
Mimoza Krasniqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL817prej 23/2/2011, 22:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita735prej 20/2/2011, 07:24
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6BoraBardh613prej 20/2/2010, 16:51
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh659prej 20/2/2010, 16:48
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7BoraBardh2106prej 20/2/2010, 16:45
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15BoraBardh1257prej 20/2/2010, 16:36
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh530prej 18/2/2010, 23:01
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh566prej 17/2/2010, 17:27
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Bukuroshja973prej 17/2/2010, 06:07
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18Bukuroshja856prej 16/2/2010, 20:06
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Bukuroshja515prej 3/7/2009, 14:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Bukuroshja516prej 13/5/2009, 15:57
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17BoraBardh967prej 27/1/2009, 21:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12BoraBardh1179prej 26/1/2009, 20:01
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 19BoraBardh1453prej 27/12/2008, 19:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9BoraBardh593prej 24/12/2008, 22:21
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin495prej 26/11/2008, 03:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh506prej 3/1/2008, 14:14
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7BoraBardh489prej 29/12/2007, 17:59
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės