Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest887prej 1/2/2009, 00:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest398prej 1/2/2009, 00:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest441prej 1/2/2009, 00:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 1/2/2009, 00:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest396prej 1/2/2009, 00:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 1/2/2009, 00:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 1/2/2009, 00:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest391prej 1/2/2009, 00:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest449prej 1/2/2009, 00:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 1/2/2009, 00:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest426prej 1/2/2009, 00:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 1/2/2009, 00:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 1/2/2009, 00:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest397prej 1/2/2009, 00:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest418prej 1/2/2009, 00:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest394prej 1/2/2009, 00:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 1/2/2009, 00:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest428prej 1/2/2009, 00:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest443prej 1/2/2009, 00:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest1052prej 1/2/2009, 00:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest421prej 1/2/2009, 00:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest452prej 1/2/2009, 00:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 1/2/2009, 00:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest380prej 1/2/2009, 00:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest365prej 1/2/2009, 00:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest404prej 1/2/2009, 00:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 1/2/2009, 00:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 1/2/2009, 00:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest354prej 1/2/2009, 00:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest429prej 1/2/2009, 00:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest374prej 1/2/2009, 00:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest409prej 1/2/2009, 00:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest350prej 1/2/2009, 00:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 1/2/2009, 00:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest400prej 1/2/2009, 00:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest375prej 1/2/2009, 00:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 1/2/2009, 00:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 1/2/2009, 00:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest462prej 1/2/2009, 00:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest390prej 31/1/2009, 23:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 31/1/2009, 23:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest379prej 31/1/2009, 23:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest364prej 31/1/2009, 23:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest332prej 31/1/2009, 23:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest424prej 31/1/2009, 23:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest399prej 31/1/2009, 23:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest411prej 31/1/2009, 23:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest397prej 31/1/2009, 23:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 31/1/2009, 23:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 31/1/2009, 23:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės