Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Asnjė mesazh i ri 0Leonita438prej 23/4/2008, 21:05
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita392prej 23/4/2008, 21:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita443prej 23/4/2008, 20:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita558prej 23/4/2008, 20:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita386prej 23/4/2008, 20:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita419prej 23/4/2008, 20:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita386prej 23/4/2008, 20:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita851prej 23/4/2008, 20:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita388prej 23/4/2008, 20:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita415prej 6/4/2008, 14:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin479prej 1/3/2008, 12:27
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin433prej 9/2/2008, 16:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin369prej 9/2/2008, 16:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin458prej 9/2/2008, 16:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin448prej 9/2/2008, 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin429prej 9/2/2008, 16:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin407prej 9/2/2008, 16:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin418prej 9/2/2008, 16:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin389prej 9/2/2008, 16:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin383prej 9/2/2008, 16:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin428prej 9/2/2008, 16:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin395prej 9/2/2008, 16:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin452prej 9/2/2008, 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin973prej 9/2/2008, 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin449prej 9/2/2008, 16:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin450prej 9/2/2008, 16:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin386prej 9/2/2008, 16:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin422prej 9/2/2008, 16:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin432prej 9/2/2008, 16:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin457prej 9/2/2008, 02:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin412prej 9/2/2008, 02:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin533prej 9/2/2008, 02:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin403prej 18/11/2007, 19:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin477prej 18/11/2007, 19:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin438prej 18/11/2007, 19:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin698prej 18/11/2007, 19:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės