Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin484prej 26/11/2008, 04:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL9999prej 1/2/2009, 15:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Kosovarja717prej 20/2/2010, 19:31
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
87BoraBardh3473prej 8/2/2010, 18:14
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32Bukuroshja1508prej 28/11/2009, 17:53
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33BoraBardh1989prej 6/5/2009, 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Bukuroshja1475prej 1/3/2009, 20:02
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Cherry_1904prej 1/3/2009, 19:58
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 24BoraBardh1464prej 17/2/2009, 22:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh1225prej 4/2/2009, 21:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin1617prej 30/1/2009, 18:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest619prej 26/1/2009, 19:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh758prej 27/4/2008, 00:43
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh959prej 20/3/2008, 03:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh632prej 21/1/2008, 01:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin745prej 8/1/2008, 22:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL660prej 27/12/2007, 23:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin7236prej 13/11/2007, 18:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin763prej 13/11/2007, 18:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės