Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin606prej 26/11/2008, 04:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Admin1019prej 8/1/2008, 13:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Admin9910prej 17/1/2011, 06:18
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10saranda1858prej 20/7/2010, 15:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0saranda920prej 9/6/2010, 22:35
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10BoraBardh10009prej 9/6/2010, 15:49
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL2519prej 29/6/2009, 13:45
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40BoraBardh2476prej 10/2/2009, 01:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2BoraBardh1140prej 3/12/2008, 01:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh975prej 3/12/2008, 01:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL830prej 24/11/2008, 21:27
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh755prej 21/3/2008, 16:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Admin5028prej 19/3/2008, 17:32
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin897prej 27/1/2008, 14:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin1251prej 26/1/2008, 16:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
31Admin3985prej 18/11/2007, 12:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
75Admin10012prej 18/11/2007, 04:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 23Admin3963prej 18/11/2007, 03:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL750prej 15/11/2007, 19:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1324prej 15/11/2007, 19:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės