Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
96Admin3930prej 27/9/2012, 23:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Leonita2675prej 2/3/2009, 16:57
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 0Eduard nasradini315prej 12/3/2014, 22:54
Eduard nasradini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 16Leonita1151prej 9/4/2011, 21:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Bukuroshja10007prej 8/3/2011, 04:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
459BoraBardh9402prej 1/3/2011, 02:04
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Bjonda2576prej 23/2/2011, 21:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6AdmiraL698prej 30/10/2010, 18:11
BeLti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArrow 3BlueScreen520prej 21/2/2010, 22:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Shqiptari616prej 19/2/2010, 01:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest1103prej 29/11/2009, 05:42
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 14Leonita681prej 28/11/2009, 17:48
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh813prej 18/2/2009, 18:22
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 6Leonita592prej 1/2/2009, 23:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Admin583prej 1/2/2009, 23:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 6Leonita562prej 1/2/2009, 23:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18AdmiraL964prej 1/2/2009, 01:06
Cherry_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 3BoraBardh696prej 15/1/2009, 05:02
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL784prej 10/12/2008, 02:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5BoraBardh2115prej 1/11/2008, 04:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės