Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informatika & Kompjuter & Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe tė ndryshme

Shkarkoni Programe tė ndryshme... !
66Rregullat e Foru...
26/11/2008, 04:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin486prej 26/11/2008, 04:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1besi_sukthi557prej 1/3/2011, 01:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1350prej 1/12/2007, 14:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin534prej 18/11/2007, 13:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin509prej 18/11/2007, 13:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin544prej 18/11/2007, 13:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin533prej 18/11/2007, 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin523prej 18/11/2007, 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin521prej 18/11/2007, 13:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin470prej 18/11/2007, 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin490prej 18/11/2007, 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin522prej 18/11/2007, 13:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin525prej 18/11/2007, 13:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin493prej 18/11/2007, 13:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin553prej 18/11/2007, 13:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin603prej 18/11/2007, 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės