Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin453prej 26/11/2008, 04:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi1587prej 19/3/2009, 19:37
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi535prej 19/3/2009, 19:35
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi581prej 19/3/2009, 19:33
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh508prej 22/2/2009, 02:01
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh494prej 22/2/2009, 02:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh431prej 19/2/2009, 22:35
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh439prej 19/2/2009, 22:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh591prej 19/2/2009, 22:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh448prej 18/2/2009, 19:52
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh432prej 18/2/2009, 19:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh495prej 18/2/2009, 19:50
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh430prej 18/2/2009, 19:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh540prej 16/2/2009, 20:17
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh428prej 16/2/2009, 20:16
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh450prej 16/2/2009, 20:15
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh496prej 15/2/2009, 14:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh426prej 15/2/2009, 14:50
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh415prej 15/2/2009, 14:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh411prej 15/2/2009, 14:48
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh493prej 15/2/2009, 14:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh514prej 15/2/2009, 14:46
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh466prej 15/2/2009, 14:45
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita563prej 15/2/2009, 01:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita426prej 14/2/2009, 02:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita451prej 14/2/2009, 02:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita443prej 14/2/2009, 01:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita483prej 14/2/2009, 01:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 13Leonita925prej 14/2/2009, 01:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita550prej 14/2/2009, 00:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1072prej 13/2/2009, 19:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita431prej 13/2/2009, 19:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita716prej 13/2/2009, 19:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita402prej 13/2/2009, 18:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita432prej 13/2/2009, 18:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Leonita819prej 13/2/2009, 16:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh425prej 12/2/2009, 00:31
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh431prej 11/2/2009, 17:58
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh406prej 11/2/2009, 17:57
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh434prej 10/2/2009, 19:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh445prej 10/2/2009, 00:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh473prej 10/2/2009, 00:20
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh422prej 10/2/2009, 00:19
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Leonita618prej 9/2/2009, 03:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita588prej 9/2/2009, 02:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh529prej 8/2/2009, 20:08
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh453prej 8/2/2009, 20:07
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh399prej 8/2/2009, 17:24
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita379prej 8/2/2009, 16:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita523prej 8/2/2009, 16:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita446prej 8/2/2009, 16:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės