Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin432prej 26/11/2008, 03:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5BoraBardh3178prej 1/2/2009, 00:59
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh919prej 1/2/2009, 01:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh797prej 1/2/2009, 01:40
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh490prej 1/2/2009, 01:35
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh772prej 1/2/2009, 01:34
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh421prej 1/2/2009, 01:31
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh403prej 1/2/2009, 01:29
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh433prej 1/2/2009, 01:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh424prej 1/2/2009, 01:03
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh481prej 1/2/2009, 01:01
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh598prej 1/2/2009, 00:52
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh870prej 11/12/2008, 00:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh2394prej 9/12/2008, 19:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh1633prej 8/12/2008, 03:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh524prej 8/12/2008, 02:46
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLightbulb 17BoraBardh976prej 8/12/2008, 02:43
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh445prej 8/12/2008, 02:30
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh475prej 8/12/2008, 02:27
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh959prej 8/12/2008, 02:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh438prej 8/12/2008, 02:16
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh464prej 8/12/2008, 02:14
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh543prej 8/12/2008, 02:08
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh540prej 8/12/2008, 02:01
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh489prej 8/12/2008, 02:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0BoraBardh1069prej 8/12/2008, 01:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh748prej 6/12/2008, 22:24
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12BoraBardh583prej 3/12/2008, 01:05
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh503prej 19/3/2008, 17:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh529prej 19/3/2008, 17:02
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh535prej 19/3/2008, 17:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh494prej 19/3/2008, 16:59
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh502prej 19/3/2008, 16:57
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh499prej 19/3/2008, 16:52
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7BoraBardh673prej 4/1/2008, 22:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL537prej 13/11/2007, 18:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės