Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i ri 0Admin446prej 26/11/2008, 03:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita412prej 11/2/2009, 00:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita445prej 11/2/2009, 00:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita455prej 11/2/2009, 00:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita402prej 11/2/2009, 00:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita424prej 10/2/2009, 00:58
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 10/2/2009, 00:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita384prej 10/2/2009, 00:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita336prej 10/2/2009, 00:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita352prej 10/2/2009, 00:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita378prej 9/2/2009, 16:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita429prej 9/2/2009, 15:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita421prej 9/2/2009, 15:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita383prej 9/2/2009, 15:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita473prej 9/2/2009, 15:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita829prej 9/2/2009, 15:32
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita362prej 9/2/2009, 04:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita369prej 9/2/2009, 04:05
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita358prej 9/2/2009, 04:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita356prej 9/2/2009, 04:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita325prej 9/2/2009, 04:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita349prej 9/2/2009, 03:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita319prej 9/2/2009, 03:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita330prej 9/2/2009, 03:05
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita350prej 9/2/2009, 03:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita340prej 9/2/2009, 03:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita342prej 9/2/2009, 03:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita374prej 9/2/2009, 03:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita355prej 9/2/2009, 03:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita321prej 9/2/2009, 03:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita346prej 9/2/2009, 02:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita321prej 9/2/2009, 02:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita343prej 9/2/2009, 02:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita412prej 9/2/2009, 02:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita332prej 8/2/2009, 20:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita330prej 8/2/2009, 20:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita313prej 8/2/2009, 20:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita300prej 8/2/2009, 20:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita339prej 8/2/2009, 20:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita399prej 8/2/2009, 20:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita365prej 8/2/2009, 20:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita404prej 8/2/2009, 20:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita386prej 8/2/2009, 20:35
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita298prej 8/2/2009, 20:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita346prej 8/2/2009, 20:33
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita396prej 8/2/2009, 20:31
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita338prej 8/2/2009, 20:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita326prej 8/2/2009, 20:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita336prej 8/2/2009, 20:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita334prej 8/2/2009, 20:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita304prej 8/2/2009, 20:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės