Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin501prej 26/11/2008, 03:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Kosovarja615prej 19/2/2010, 01:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita873prej 15/2/2009, 19:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Leonita791prej 15/2/2009, 19:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Leonita528prej 14/2/2009, 00:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita479prej 14/2/2009, 00:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita506prej 13/2/2009, 17:30
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita537prej 13/2/2009, 17:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita577prej 13/2/2009, 17:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita478prej 13/2/2009, 16:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
137Leonita6616prej 18/12/2008, 17:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 23Leonita956prej 16/4/2008, 21:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
81Leonita5265prej 14/4/2008, 09:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17Leonita1051prej 14/4/2008, 08:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
107Leonita3722prej 14/4/2008, 08:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1022prej 11/4/2008, 22:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL958prej 31/12/2007, 15:53
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL483prej 30/12/2007, 17:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL577prej 30/12/2007, 17:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL547prej 30/12/2007, 17:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL537prej 30/12/2007, 17:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL678prej 30/12/2007, 17:05
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL464prej 30/12/2007, 17:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL539prej 30/12/2007, 17:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL478prej 30/12/2007, 17:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1043prej 30/12/2007, 17:00
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL524prej 30/12/2007, 16:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL536prej 30/12/2007, 16:58
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL563prej 30/12/2007, 16:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL477prej 30/12/2007, 16:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin486prej 15/11/2007, 10:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės