Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Show Biz

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Intervista

Intervista me yjet mė tė njohur nga vendi dhe bota.
6789Ekskluzive: One ...
5/8/2010, 15:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
Asnjė mesazh i ri 4Admin10005prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 28/4/2014, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 28/4/2014, 02:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest355prej 28/4/2014, 02:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita768prej 12/10/2012, 18:43
Xhekii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita787prej 8/3/2012, 05:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita832prej 8/3/2012, 04:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest556prej 28/11/2011, 16:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest374prej 28/11/2011, 16:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita548prej 18/7/2011, 06:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita494prej 18/7/2011, 06:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita485prej 18/7/2011, 06:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest460prej 16/5/2011, 19:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest442prej 16/5/2011, 19:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest426prej 16/5/2011, 19:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest443prej 23/4/2011, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest438prej 23/4/2011, 17:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 23/4/2011, 17:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 23/4/2011, 17:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 9/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 9/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 9/3/2011, 03:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest358prej 23/2/2011, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest354prej 23/2/2011, 21:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest388prej 23/2/2011, 21:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 23/2/2011, 21:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest374prej 20/2/2011, 20:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest358prej 20/2/2011, 20:38
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest355prej 20/2/2011, 20:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 20/2/2011, 20:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest379prej 20/2/2011, 20:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest382prej 20/2/2011, 20:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest370prej 24/1/2011, 19:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest352prej 24/1/2011, 19:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 24/1/2011, 19:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest356prej 24/1/2011, 19:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest404prej 23/12/2010, 17:42
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest371prej 15/12/2010, 02:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 15/12/2010, 02:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest431prej 15/12/2010, 02:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest432prej 15/12/2010, 02:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest481prej 29/11/2010, 18:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest436prej 29/11/2010, 18:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest463prej 29/11/2010, 18:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest453prej 29/11/2010, 18:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin2673prej 28/11/2010, 16:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest425prej 11/11/2010, 18:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest407prej 11/11/2010, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest396prej 11/11/2010, 18:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest444prej 3/11/2010, 04:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest429prej 31/10/2010, 05:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės