Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

» AlbaChat
» Menu
» Albania News
» Albania
    Flag
    History
    Anthem
    Albania in Antiquity
    Kingdom of Illyria
    Tourism
    The Food
    The people
    Archeology
    Geography
    Holocaust
    Famous Albanians
    Info Albania
» Albanian Language
» How to get to Albania
    Entry by air
    Entry by roadways
    Entry by sea
    Visa Procedures and Customs
» Entertainment
    Art & Culture
    Magazine
    About Albania
» Cultural Heritage
    Arts and Crafts
    Castles and Forts
    Cultural Activities
    Food and Drink
    Historical Sites
    Monuments
    Museums
    Music and Dance
    Religious Monuments
» Natural Heritage
    Coastal Tourism
    Flora and Fauna
    Mountain and Rural Tourism
    National Parks
    Outdoor Activities
» Legislation
» Economy
    Resources
    Industry
    Agriculture
    Trade
    Transportation
    World Bank Statistics
» Beautiful Albania
» Thenie - Proverba

» Beje webfaqe startues
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė
28/4/2014, 03:03 nga TheBest

Microsoft i kushton njė dokumentar sistemit operativ Xp qė doli nė “pension” 9 prillin e kėtij viti. Kompania e themeluar nga Bill Gates ndalet nė kėtė dokumentar edhe nė historinė e fotografisė klasike qė shfaqet nė desktop. Foto e titulluar “Bliss” ėshtė e shkrepur nga Charles O’Rear , fotograf …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Kinema : Filmi mbi Grace Kelly
28/4/2014, 02:57 nga TheBest
“Grace of Monaco” ėshtė filmi biografik qė tregon mbi jetėn e Grace Kelly , qė nga fillimet e saj si aktore , njohja me Princin e Monakos , historia e dashurisė e deri tek aksidenti qė pėsoi nė 1982.
Ky film shfaq mė tepėr anėn humane tė aktores se sa i qendron strikt tė treguarit tė historisė.
Nė kast , rolin e princeshės e luan Nicole Kidman, e …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Rihanna dhe Drake kapen mat
28/4/2014, 02:54 nga TheBest
Revistat rozė raportojnė prej kohėsh se reperi Drake dhe Rihanna prej disa muajsh janė nė njė lidhje, por vetėm sė fundmi janė duke hedhur hapa seriozė nė romancėn e tyre.

Pas druajtjeve tė ditėve tė para dhe qėndrimit larg syrit tė mediave dhe publikut, sė fundmi duket se dy kėngėtarėt ndjehen mė komodė kur shfaqin nė publik ‘miqėsinė’ e tyre.


[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»
8/3/2012, 05:02 nga Leonita
Nderkohe qe nga foto duken te lumtur si baba dhe bije, po nuk jane ashtu.Aktorja Halle Berry qe gjendet me pushime bashke me te fejuarin e saj aktual Olivier Martinez nuk eshte e qete.Fituesja e ēmimit Oskar, ka ndermend te nise nje beteje ligjore, kunder ish bashkshortit te saj Gabriel Aubry (babai i Nahla) qe ai te mos i afrohet me vajzes se …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 1
Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»
8/3/2012, 05:00 nga Leonita
"Nuk do te martohem me Anna Kournikoven.Nuk besoj se nje martese mund te shpetoje lidhjen mes dy njerezve qe duhen.Martesa eshte thjesht nje cope leter"-Keto jane fjalet e kengetarit 36 vjeēar Enrique Iglesias, qe prej njembedhjete vitesh eshte i lidhur me tenisten ruse Ana Kournikova, 30 vjeē.Kengetari nuk do te degjoje te flitet per …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Madonna, nuk deshiron me "te hidhet poshte trenit".
8/3/2012, 04:55 nga Leonita
Disa muaj me pare mbreteresha e muzikes pop, kishte preferuar "te hidhej poshte nje treni" sesa te martohej. Ndersa tani Madonna duket se po e merr ne konsiderate propozimin per martese qe i ka ardhur nga i dashuri Brahim Zaibat.Ata qe prej vitit 2010 po kalojne nje periudhe shume te mire.Flitet se kercimtari francez , disa dite me pare …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Tema Fundit
» ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI -VIDEO
nga Shefqet Avdush Emini 22/11/2015, 11:06

» Biografia e Artistit Shefqet Avdush Eminit
nga Shefqet Avdush Emini 22/11/2015, 10:50

» BIOGRAFIA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
nga Shefqet Avdush Emini 22/11/2015, 10:29

» Cfar mendoni pėr Muzikėn HIP-HOP\RAP
nga foljetaa 1/7/2014, 00:40

» Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė
nga TheBest 28/4/2014, 03:03

» Kinema : Filmi mbi Grace Kelly
nga TheBest 28/4/2014, 02:57

» Rihanna dhe Drake kapen mat
nga TheBest 28/4/2014, 02:54

Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
» Radio Live
Statistikat
Forumi ka 973 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri zana gurakuqi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16716 artikuj v 4922 temat
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 281 mė 8/3/2014, 13:35
© Albania.bestgoo.com 2007-2017
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek
info@albania.bestgoo.com.